KURUMSAL

Hakkımızda

Nabız OSGB A.Ş. 2013 yılının Mart ayında Darıca / Kocaeli’nde kurulmuştur.

İş Sağlığı Güvenliği alanında Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş. markasıyla, başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere Yalova, Bursa ve Sakarya illerinde hizmet vermektedir.

İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş Sağlık Raporu, Mobil Sağlık Taraması Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri, Ambulans, Yangınla Mücadele Eğitimi Hizmeti, Yüksekte Çalışma Eğitimi Hizmeti ve Danışmanlık hizmetleri konusunda çözümler sunan Nabız OSGB A.Ş. geride bıraktığı 9 yılın ardından hizmet verdiği firma sayısı, çalışan sayısı ve OSGB kadrosu bakımından sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Bünyesinde kurduğu laboratuvar hizmetleri ve eğitim salonlarıyla çalışanların işe girmeden önce Sağlık Raporu ve İşe Giriş eğitimleri konusunda eksiksiz iş başı yaptıran Nabız OSGB A.Ş. böylece hizmet verdiği firmalara büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kocaeli bölgesinin ülke sanayisinin önemli kuruluşlarına çeşitli konularda hizmet veren Nabız OSGB A.Ş. önümüzde ki 3 yıl içinde ki hedefini Türkiye çapında şubeleşerek tecrübe ve birikimiyle hizmet kalitesini tüm Türkiye’ye yaymak olarak belirlemiştir.

Nabız OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tecrübeli kardosu ve birçok sektörde iş ortaklıkları tecrübesi ile bölgede 400'den fazla kurumsal firmaya destek, yaklaşık 25 bin çalışana iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sağlamaktadır.